:
+0800 123 4567
 

Wieczór Dewelopera 2018: Warszawa

17 maja w warszawskim Teatrze Capitol odbyło się ostatnie w tym roku wydarzenie z cyklu Wieczór Dewelopera. We wszystkich trzech miastach – w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie obido.pl gościło prawie 1000 deweloperów. Wśród zaproszonych na każdej imprezie pojawiali się również przedstawiciele Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz firmy doradczej REAS.

Luźniejsza i półformalna atmosfera eventu sprzyjała rozmowom i wymianą doświadczeń. Była to też świetna okazja do poznania najnowszego produktu obido.pl – wirtualnych spacerów po mieszkaniach. Goście mogli ubrać okulary VR i zobaczyć jak ich inwestycję będą prezentowane dla Klientów po wdrożeniu widoku 3D.

“Uważam, że jest to przyszłość każdej branży zajmującej się sprzedażą i produktami. Czy to są samochody, mieszkania czy aparaty fotograficzne. Jeżeli coś można obejrzeć z każdej strony, niemal to dotknąć to na pewno to zadziała.”- komentuje wirtualne spacery Radosław Bieliński, dyrektor ds. komunikacji Dom Development, gość warszawskiego Wieczoru Dewelopera; “My w naszej firmie również postawiliśmy na rozwiązania związane z VR, bo jest to coś co aktualnie Klient preferuje, czego bardzo potrzebuję, zwłaszcza, że sprzedajemy mieszkania na coraz wcześniejszym etapie realizacji. Z wiązku z tym to wszystko co możemy pokazać na wczesnym etapie realizacji jest bardzo istotne by pobudzać wyobraźnie Klientów.” – dodaje Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnord SA, gość warszawskiego Wieczoru Dewelopera.

Tak jak i na wcześniejszych spotkaniach i w Warszawie goście nie zawiedli. Wydarzenie   rozpoczęło się od bankietu w trakcie którego można było porozmawiać w nieco luźniejszej atmosferze. Opinie na temat spotkania były zdecydowanie przychylne i motywujące do dalszej pracy. “Takie spotkania jak Wieczór Dewelopera są bardzo potrzebne gdyż pozwala oderwać się trochę od codziennej rzeczywistości biznesowej i spotkać w bardziej kolorowych  warunkach co sprzyja takiej lepszej, naturalnej rozmowie.” – Mariusz Rysicz, kierownik działy marketingu, Budimex, gość warszawskiej edycji Wieczoru Dewelopera.   Wśród obecnych gości nie zabrakło przedstawicieli partnera strategicznego – firmy Grenton, na co dzień zajmuję się dostarczaniem inteligentnych rozwiązań do inwestycji. W pełni zautomatyzowane domy i mieszkania powoli zaczynają być standardem na rynku nieruchomości. Specjaliści marki Grenton prezentowali deweloperom swoje innowacyjne rozwiązania do nowego budownictwa. Wśród partnerów znalazły się również firma Centro Clima, której produktem jest wentylacja i klimatyzacja oraz Smart Parking specjalizujące się w parkingach automatycznych.

Tradycyjnie część oficjalną spotkania rozpoczęli Marian Bruliński i Paweł Gniadkowski. Po krótkiej prezentacji dotyczącej działalności obido.pl ze sceny gości powitała Katarzyna Kuniewicz z firmy doradczej REAS. Pani Katarzyna zaprezentowała dane z warszawskiego rynku nieruchomości za 2017 rok i podpowiedziała deweloperom gdzie w Warszawie najlepiej sprzedają się inwestycje i które dzielnice warto wziąć pod uwagę przy planowaniu budowy w najbliższym czasie.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczął się spektakl “Zdobyć, utrzymać, porzucić” w doskonałej obsadzie Olgi Bończyk, Katarzyny Zielińskiej, Katarzyny Żak oraz Władysława Grzywny. Aktorzy starali się nie tylko rozbawić publiczność, ale przede wszystkim włączyć ich do fabuły przedstawienia, a to przyniosło gościom jeszcze więcej radości.

Spektakl przypadł do gustu gościom i wprawił ich znakomite humory.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za przybycie na wydarzenie i już teraz zapraszamy na kolejne edycje z przyszłym roku.